Moroccanoil Treatment Original Hair Oil

Moroccanoil Treatment je univerzálna kúra pre všetky typy vlasov. Vyživuje a uľahčuje styling. Považuje sa za najlepší argánový olej a je hodnotený ako najlepší ozdravujúci a zjemňujúci produkt – vynikajúco obnovuje štruktúru vlasov.
moroccanoil-treatment-original-hair-oil

Oleje a iné ingrediencie

Marocký olej je hlavnou zložkou Moroccanoil Treatment Original. Bohužiaľ, okrem argánového oleja (bohatého na polynenasýtené mastné kyseliny – linolovú a olejovú – ideálny pre vlasy s vysokou pórovitosťou) obsahuje aj dva silikóny. Našťastie, silikóny, ktoré sa ľahko vymývajú pomocou bežného šampónu. Moroccanoil Treatment Hair Oil bol tiež obohatený o výťažok z ľanu, ktorý podporuje výživu vlasov.

V Moroccanoil Treatment Original sú len dve prírodné látky a takmer desať iných prídavkov, vrátane benzyl benzoate – vonnej zložky, ktorá je potenciálnym alergénom. Od takého prestížneho a luxusného vlasového oleja by sme očakávali oveľa bohatšiu a prírodnejšiu formulu.

Oprava poškodených vlasov

Argánový olej, zvaný tekuté zlato Maroka, je zdrojom všetkých vlastností Moroccanoil Treatment Original. Je to olej pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Má veľké čiastočky, ktoré sa dokonale vojdú medzi nadvihnuté kutikuly a uzatvárajú štruktúru vlasov. Olej regeneruje, spevňuje a vyživuje vaše vlasy zvnútra, ako aj spomaľuje procesy starnutia. Ak používate Moroccanoil Treatment Original, svoje pramene udržiavate v dobrej forme.

Moroccanoil Treatment Original Hair Oil robí vaše vlasy jemné, hladké, odolné a lesklé. Ľahšie sa rozmotávajú a upravujú a ich fénovanie zaberá menej času. Olej môže stimulovať rast vlasov. Avšak pravdepodobnejšie je, že potenciálne alergény podráždia vašu pokožku hlavy a zabránia prospešným účinkom argánového oleja.

Tipy pre aplikáciu

Moroccanoil Original Treatment je nevhodný pre olejovanie pokožky hlavy. Aplikácia je jednoduchšia vďaka pumpičke, ktorá je pripevnená ku sklenenej fľaštičke s rovnou zátkou. Avšak výmena uzáverov môže byť problémová. Moroccanoil Oil by sa mal nanášať na čisté a uterákom vysušené vlasy alebo na suché pramene pre ich vyhladenie. Olej sa môže zmiešať s inými produktmi, napr. kondicionérmi alebo šampónmi, aby ich obohatil o vlastnosti argánového oleja.

Informácia navyše

Cena Moroccanoil Treatment je dosť vysoká. Musíte zaplatiť príliš veľa, dokonca aj keď vezmeme do úvahy drahý prírodný argánový olej. Tmavá, ťažká sklenená fľaštička charakteristického tvaru nevyzerá pôsobivo ani elegantne – je proste pekná. Vôňa je v prípravku najočarujúcejšia, ale nedáva zmysel zaplatiť toľko peňazí len za peknú vôňu.

Aké má produkt nevýhody?

  • veľmi vysoká cena v porovnaní s inými olejmi
  • len jeden olej a jeden rastlinný výťažok
  • ingrediencie, ktoré sú potenciálnymi alergénmi
  • ťažká a nepohodlná fľaštička
  • pumpička je oddelená od fľaštičky
  • formula, ktorá nie je vhodná pre olejovanie pokožky hlavy