Garnier Fructis Oil Repair 3 Spray

Garnier Fructis Oil Spray je kombináciou troch výživných vlasových olejov, ktoré vlasom prinášajú sviežosť a zdravie. Olej obsahuje marhuľový, mangový a mandľový olej. Sú ideálne pre poškodené, suché a krehké vlasy.
garnier-fructis-oil-repair-3-mgielka-olejkowa

Oleje a iné ingrediencie

Názov – Oil Repair 3 – naznačuje, že olejový sprej obsahuje tri oleje, čo je úplnou pravdou. Prvý – mangový olej (presnejšie – maslo) – ktorý regeneruje, zjemňuje a chráni vlasy pred UV žiarením. Druhý –mandľový olej – bežný vo vlasových produktoch. Posledný – marhuľový olej – je zdrojom vitamínu B17, ktorý vynikajúco vlasy obnovuje.

Nanešťastie, umelé látky tvoria veľkú časť Garnier Fructis Oil Repair 3. Teoreticky by mali zlepšovať účinok prípravku. Pre značku by bolo oveľa prospešnejšie, ak by sa sústredila na oleje, namiesto pridania dvoch škodlivých alkoholov do produktu vo veľkých množstvách. Ostatné silikóny, zjemňujúce látky a konzervanty sú tiež nepotrebné, ale vysúšajúce a dráždivé alkoholy môžu spôsobiť najväčšie škody.

Oprava poškodených vlasov

Garnier Fructis Oil Spray bol vytvorený na to, aby intenzívne vyživil poškodené, suché a krehké vlasy. Tiež pôsobí na vlasy, ktoré sú viditeľne oslabené v dôsledku farbenia alebo trvalej. Už po prvej aplikácii by mal vlasom priniesť okamžitú jemnosť a pružnosť. Je to veľmi ľahký produkt, ktorý prenáša svoju ľahkosť na vlasy. Ich vzhľad je úplne odlišný – vaše pramene sú lesklé a ľahko sa rozmotávajú.

Garnier Oil Repair 3 Spray je každodenný produkt. Má regenerovať poškodené vlasy a obnoviť ich lesk. Mikroskopické čiastočky troch olejov prenikajú dovnútra vlasov a starajú sa o nich zvnútra. Lesklé, jemné, pružné a hlavne zdravé vlasy sú výsledkom pravidelného používania Garnier Oil Spray, za predpokladu, že formula – plná alkoholov – nepodráždi ani nevysuší vaše vlasy.

Tipy pre aplikáciu

Ľahká aplikácia je tou najlepšou vecou na produkte. Garnier sa uistil, že pri olejovaní vlasov nestrávite veľa času. V skutočnosti, Oil Spray nie je vhodný pre olejovanie vlasov, ale uľahčuje starostlivosť a ochranu vlasov. Vďaka formule v spreji je aplikácia aj rýchla. Olej sa dá použiť dvoma spôsobmi: pred rozmotávaním pre výživu a ľahší styling alebo počas dňa na suché vlasy pre dodanie lesku. Tento ľahký sprej sa veľmi rýchlo absorbuje a nezanecháva za sebou nič len vôňu.

Informácia navyše

Garnier Fructis Oil Repair 3 Spray je jedným z najhorších produktov pre starostlivosť. Je lacný, ale jeho kvalita je zlá. Množstvo škodlivých alkoholov a nepekný dizajn (oranžová a modrá plechovka, ktorá vyzerá ako deodorant) – dokonca nestojí ani za to málo peňazí. Aplikácia a veľmi pekná vôňa sú jedinými vecami, ktoré by vás mohli presvedčiť k jeho kúpe. Oil Spray má veľmi sviežu, ovocnú a jarnú vôňu, ktorá sa na vlasoch drží veľmi dlho.

Aké má produkt nevýhody?

  • dva veľmi škodlivé alkoholy
  • pár prírodných olejov
  • slabé obnovujúce účinky
  • môže vysúšať a zlepovať vlasy
  • veľmi neelegantné a nepohodlné balenie