Nanoil vlasový olej

Aká je charakteristika vlasového oleja Nanoil? Dokonalá zmes prírodných olejov, bohatá na esenciálne mastné kyseliny a vitamíny. Hodí sa k určitej vlasovej štruktúre alebo pórovitosti. Ultraľahká formula má jemnú a peknú vôňu. Každý si vyberie tú svoju najlepšiu z troch verzii. Prírodnosť sa v ňom predstavuje vkusným a výnimočným spôsobom. Nepochybne je to ten najlepší vlasový olej.

Nanoil vlasový olej

Oleje a iné ingrediencie

Prírodné rastlinné oleje sú základom všetkých troch verzii vlasového oleja Nanoil. Na vytvorenie troch formúl bolo použitých až 16 olejov. V závislosti od verzie sa v jednom produkte nachádza od 6 do 9 olejov. Cieľom zloženia je splniť požiadavky rôznych typov vlasov (s odlišnou štruktúrou). Ak máte veľmi porézne vlasy, potrebujete oleje tvorené z väčších čiastočiek. Vlasový olej Nanoil je jediný, ktorý sa zhoduje s pórovitosťou vlasov. Bude pre vás problém nájsť iný produkt, ktorý je tak dobre navrhnutý. Každá verzia spĺňa svoju vlastnú úlohu úplne prírodným spôsobom, vďaka tým najlepším olejom. Čím sa odlišujú?

– Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Táto verzia obsahuje rastlinné maslá a oleje, bohaté na nasýtené mastné kyseliny. V prípade vlasov s nízkou pórovitosťou je rozhodujúce používať ľahučké a rýchlo sa vstrebávajúce ingrediencie, ktoré nezaťažujú vlasy. Práve preto sa Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou skladá z borovicového oleja, argánového oleja, kokosového oleja, ricínového oleja, marakujového oleja, babassu oleja, monoi oleja, ako aj bambuckého masla a masla cupuacu. Tie sú doplnené vhodnými vitamínmi, pantenolom a UV filtrom.

– Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou

Druhá verzia sa hlavne skladá z olejov, ktoré sú bohaté na mononenasýtené mastné kyseliny napr. omega-7 a omega-9. Pri nadvihnutých šupinách kutikúl potrebujete ingrediencie, ktoré uzatvoria a posilnia vaše vlasy. Práve preto obsahuje Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej a kokosový olej. Tie sú obohatené o vitamíny, UV filter a hodváb.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

V treťom prípravku sa nachádza zloženie olejov, tvorených najväčšími čiastočkami, ktoré sú bohaté na polynenasýtené mastné kyseliny, vrátane omega-3 a omega-6. Nadmerne ošetrovaná vlasová štruktúra potrebuje ingrediencie, ktoré obnovia a uzatvoria šupiny kutikúl. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou sa skladá z: mandľového oleja, argánového oleja, púpalkového oleja, avokádového oleja, marakujového oleja a bavlníkového oleja. Vitamíny, UV filter, hodváb, lanolín a keratín poskytujú dodatočné účinky.

Čo sa ešte dá povedať o ingredienciách vlasového oleja Nanoil? Každá verzia obsahuje dve zaujímavé látky, ktoré nenájdete v žiadnom inom produkte. Sú to Kerastim a Baicapil. Prvá spomaľuje vypadávanie vlasov, zatiaľ čo tá druhá stimuluje rast vlasov. Je potrebné spomenúť, že žiadny Nanoil neobsahuje škodlivé látky ako silikóny alebo parabény. Preto vlasový olej Nanoil pôsobí ako efektívna a prírodná náhrada mnohých iných prípravkov.

Obnova poškodených vlasov

Musí sa zdôrazniť, že vlasový olej Nanoil je vynikajúci nielen k obnove vlasov. Každá verzia je určená pre vlasy, ktoré trpia rôznymi problémami, takže pred tým, než si jednu zvolíte, musíte zistiť, akú majú vaše vlasy pórovitosť. Nájdete množstvo úprimných článkov na internete, ktoré objasňujú pórovitosť vlasov a metódy, ako ju určiť. Ďalším krokom je voľba jednej z troch verzii:

– Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Uľahčuje úpravu vlasov teplom, skracuje fénovanie, reguluje vylučovanie séba na pokožke hlavy, zväčšuje objem a prináša komplexnú ochranu, napr. pred vysokými teplotami a stratou vlhkosti, spôsobenej slnečným svetlom.

– Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou

Zabraňuje krepovateniu, krotí neposlušné pramene, uľahčuje rozčesávanie, zvýrazňuje prirodzené kučery, hĺbkovo hydratuje a vyživuje, zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, dodáva lesk a odolnosť, udržiava vitálnu pokožku hlavy.

– Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Intenzívne regeneruje, obnovuje zničené keratínové spoje, uzatvára šupiny, redukuje krepovatenie a elektrizovanie, zabraňuje lámaniu, dodáva pružnosť, zvýrazňuje lesk, zjemňuje, chráni pred štiepením, zabraňuje strate vlhkosti, reguluje činnosť pokožky hlavy.

Vďaka prírodným ingredienciám a veľmi ľahučkej formule s intenzívnym účinkom si môžete vlasový olej Nanoil nanášať na vlasy aj na pokožku hlavy. Pôsobí na povrchu a vnútri vlasov. Prináša viacrozmernú starostlivosť a kompletnú zmenu výzoru vlasov. Váš účes bude zdravší a krajší asi za 30 dní.

Tipy pre aplikáciu

Vlasový olej Nanoil sa dá predstaviť ako najmultifunkčnejší vlasový olej spomedzi všetkých dostupných produktov na trhu. Pôsobí na rôzne typy vlasov a poskytuje úplnú starostlivosť o vlasy, ale existuje ešte jeden dôvod. Môžete ho používať mnohými spôsobmi, tak ako sa používajú prírodné oleje v tradičnej olejovej kúre na vlasy. Môžete ho naniesť na mokré alebo suché vlasy, pred alebo po umytí, pre intenzívnu starostlivosť alebo pre skrášlenie vášho účesu. Má bohatšie ingrediencie, pretože spája silu niekoľkých olejov. Ako používať vlasový olej Nanoil? Tak ako je pohodlné pre vás. Napríklad, naneste ho pár minút pred umytím alebo ho nechajte na vlasoch počas celej noci. Malé množstvá oleja sa dajú použiť pre zintenzívnenie lesku a zvýraznenie napr. kučier.

Najdôležitejšou vecou je to, aby sa vlasový olej Nanoil používal pravidelne, napr. každých pár dní pri umývaní vlasov. Dlhotrvácne účinky neprináša samotné použitie, ale systematická aplikácia.

Extra informácia

Je dostupný na webovej stránke výrobcu. Cena vlasového oleja Nanoil je konkurenčná, pretože platíte nielen za kvalitu ingrediencii a efektívnosť. Získavate skutočne elegantný produkt, z ktorého sa nedá odtrhnúť zrak. Webová stránka tiež ponúka detailné informácie o troch verziách oleja, ingredienciách a účinkoch. Keď sa raz rozhodnete pre kúpu produktu, potom vám kuriér doručí luxusný prípravok v čiernej, hrubej sklenenej fľaštičke so zlatou pumpičkou a uzáverom, vyrobeným z prírodného dreva.

Aké sú hlavné výhody Nanoil?

  • Jediný vlasový olej, ktorý sa hodí k štruktúre vlasov (pórovitosti)
  • Exkluzívne prírodné ingrediencie a rôznorodé rastlinné oleje.
  • Množstvo alternatívnych metód aplikácie.
  • Komplexná starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.
  • Ľahučká, nezaťažujúca, ľahko vstrebateľná formula.
  • Veľmi príťažlivá, konkurenčná cena.
  • Praktická, elegantná a pevná fľaštička.
  • Jeden produkt hydratuje, vyživuje, obnovuje a skrášľuje.