Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense

Redken Diamond Oil pre poškodené vlasy v čiernej verzii – stelesnenie intenzívnej obnovy. Názov nám napovedá, že olej je vhodný pre starostlivosť o vlasy, ktoré potrebujú dôkladnú obnovu.
redken-diamond-oil-shatterproof-shine-intense

Oleje a iné ingrediencie

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense obsahuje množstvo prírodných olejov – sedem olejov, čo sa zdá byť primerané, keď vezmeme do úvahy jeho vysokú cenu. Slnečnicový olej aolivový olej sú dvoma hlavnými zložkami. Sú to najobľúbenejšie oleje, ktoré dokonale pôsobia takmer na všetky typy vlasov. Je v ňom zahrnutý aj cenný jojobový olej kokosový olej, ktorý by nemal byť v produkte (je veľmi lacný a vhodnejší pre vlasy s nízkou pórovitosťou).

Zaujímavý fakt – Ľaničníkový olej, zvaný kamelínový alebo zlaté potešenie, obsahuje 45% omega-3 mastných kyselín. Dokonale zapadá do štruktúry poškodených vlasov s vysokou pórovitosťou. Je v ňom aj koriandrový olej marhuľový olej ,ako aj niekoľko zvláčňujúcich prípravkov, ktoré vytvárajú ochrannú vrstvu a uzamykajú vlhkosť vo vlasoch a zabraňujú strate cenných výživných ingrediencii. Formula neobsahuje silikóny ani iné umelé látky.

Oprava poškodených vlasov

Ako účinkuje Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense? Intenzívne a zvnútra. Redken Diamond Oils vynikajúco preniká do vnútra vlasov – do ich najhlbších vrstiev. V dôsledku toho obnova začína vnútri. Vaše vlasy spevnejú a stanú sa odolnejšie. Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense tiež uzatvára vonkajšiu vrstvu vlasov, čím zabraňuje ich krepovateniu a chráni ich pred poškodením.

Okrem vnútornej obnovy ich týchto sedem olejov aj skrášľuje. Zdravé vlasy sú jemné, lesklé a ľahšie sa upravujú. Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense im dodáva trojrozmerný lesk. Olej skrášľuje vaše pramene a zjednodušuje ich úpravu.

Tipy pre aplikáciu

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense stojí veľa. Odzrkadľuje sa to aj na fľaštičke s čiernym, veľmi presným kvapkadlom. Ľahko si nadávkujete 2-3 kvapky, čo vám stačí k jednej aplikácii prípravku. Redken Diamond Oil naneste na suché alebo vlhké vlasy od strednej dĺžky nadol; nezabudnite na končeky vlasov. Nanešťastie, olej je nevhodný pre olejovanie pokožky hlavy.

Informácia navyše

Bohužiaľ, Redken Diamond Oil Shatterproof Shine Intense je drahý. Je jeden z najdrahších spomedzi komerčne dostupných vlasových olejov. Cena nie je adekvátna jeho kvalite. Vyzerá veľmi exkluzívne – čierna sklenená fľaštička asi zvyšuje cenu. Za takúto cenu toho očakávame oveľa viac. Dokonca ani vôňa nie je príjemná.

Aké má produkt nevýhody?

  • veľmi vysoká cena, neadekvátna k účinkom
  • ťažká fľaštička nie je praktická
  • kokosový olej, ktorý je nevhodný pre vlasy s vysokou pórovitosťou
  • formula, ktorá je nevhodná pre olejovanie pokožky hlavy
  • príliš intenzívna, dusivá a nepríjemná vôňa