Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe Moringa Immortel

Zelená verzia Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe pre poškodené vlasy bola obohatená o výťažok zo semien stromu Moringa. Kerastase Moringa Immortel poskytuje hĺbkovú a viacrozmernú obnovu.
kerastase-elixir-ultime-oleo-complexe-moringa-immortel

Oleje a iné ingrediencie

Kerastase Elixir Ultime je kombináciou až piatich rastlinných olejov. Najvýznamnejším je olej vyťažený zo semien moringa oleifera. Je to indický strom zvaný aj zázračný strom, keďže má liečivé schopnosti a prináša dlhovekosť. Ostatnými orientálnymi oleje zahrnutými v Elixir Ultime Replenishing Beautifying Scented Oil sú kaméliový olej a pracaxi olej – cenný olej, vyťažený zo semien Amazónskeho stromu.

Oleo-Complexe Moringa Immortel bol tiež obohatený o dve dosť obľúbené zložky: kukuričný olej – typický pre produkty Elixir Ultime a argánový olej ponúkajúci veľké množstvo omega-3, omega-6 a omega-9 kyselín. Produkt je vhodný pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Nanešťastie, komplex prírodných olejov narúša alkohol , ktorý môže vlasy vysúšať a dráždiť pokožku hlavy.

Oprava poškodených vlasov

Zelený Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe vďačí za svoje liečivé schopnosti trom najdôležitejším olejom v produkte: argánovému, pracaxi a moringa. Táto formula Oleo-Complexe Moringa Immortel je kľúčom k efektívnej starostlivosti o poškodené vlasy. Olej poskytuje obnovu a správnu hydratáciu, ako aj posilnenie vlasov zvnútra. Vaše pramene budú znova zdravé už po pár týždňoch pravidelného používania oleja.

Regenerované vlasy znamenajú krajšie vlasy. Ak sú vaše pramene v lepšej forme, sú aj lesklejšie, hodvábne hladké a odolné. Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe Moringa Immortel je výborným stylingovým primerom. Bohužiaľ, pri nesprávnom alebo nadmernom nanesení vás môžu alkoholy dráždiť a vysúšať.

Tipy pre aplikáciu

Kerastase Elixir Ultime Replenishing Beautifying Scented Oil sa dá nanášať niekoľkými spôsobmi. Pumpička uľahčuje každú aplikáciu. Pre hĺbkovú výživu vlasov na nich môžete pred ich umytím naniesť 1-2 dávky. Masírovanie pokožky hlavy je dôležité. Oleo-Complexe Moringa Immortel môžete tiež naniesť pred fénovaním alebo na suché pramene pre lepší lesk a zafixovanie účesu. Nanešťastie, ak nanesiete príliš veľa oleja môže to mať škodlivý vplyv na vlasy a spôsobiť ich krepovatenie, vysúšanie a mdlý vzhľad.

Informácia navyše

Na takú dobre známu značku a dosť vysokú cenu by mal byť Kerastase Elixir Ultime Replenishing Beautifying Scented Oil oveľa lepší. Ingrediencie majú veľa nedostatkov. Sú v ňom látky, ktoré narúšajú obnovujúce účinky oleja. Dokonca ani balenie za to nestojí. Plastová fľaštička so zelenou pumpičkou je typická pre produkty Kerastase Elixir Ultime, ale rozhodne nevyzerá luxusne. Ani vôňa nie je strhujúca. Vonia za alkoholom.

Aké má produkt nevýhody?

  • dosť vysoká cena, ktorá je neadekvátna ku kvalite produktu
  • alkoholy narúšajú účinok
  • môže vysúšať, dráždiť alebo spôsobiť krepovatenie
  • neelegantné plastové balenie
  • nepríjemná vôňa