Alterna Caviar Treatment Omega+ Nourishing Oil

Alterna Caviar Treatment Omega+ Nourishing Oil je komplexným spôsobom vyživenia vlasov. Vďaka kombinácii kaviáru, vitamínov a rastlinných výťažkov, zakrátko obnovuje zdravie poškodených vlasov.
alterna-caviar-treatment-omega-nourishing-oil

Oleje a iné ingrediencie

Alterna Caviar Omega+ Nourishing Oil je založený na inovatívnych technológiách. Po prvé, olej poskytuje vlasom enzými, ktoré umožňujú lepšiu absorbciu výživných ingrediencii. Po druhé, ponúka Age-Control Complex – najlepšie omladzujúce látky. Táto technológia v sebe spája: výťažok z kaviáru s veľmi silnou koncentráciou omega-3 kyselín, antioxidant vitamín C výťažok z morských rias, ktorý zabraňuje objaveniu sa viditeľných znakov starnutia vlasov.

Alterna Caviar Treatment Oil tiež obsahuje abysiniánový olej, ktorý ponúka 50% kyseliny erukovej (omega-9) a slnečnicový olej. Produkt bol vytvorený bez alkoholov a škodlivých látok. Obsahuje pár silikónov, ale tie sú prchavé a ľahko odstrániteľné pomocou jemného šampónu. Formula bola obohatená o výťažok z kvasníc , prekypujúci esenciálnymi minerálmi: magnézium, zinok, meď, kremík a železo.

Oprava poškodených vlasov

Účinok Alterna Caviar Treatment Oil sa zakladá hlavne na hydratácii a výžive. Poškodené vlasy získavajú pomoc vďaka týmto dvom kľúčovým vlastnostiam. Kombinácia mastných kyselín, fosfolipidov, aminokyselín a vitamínov vyhladzuje vlasové kutikuly, čo umožňuje udržiavať správne hydratované vlasy a dodáva im hodvábnu hladkosť. Hydratácia, doplnenie živín, obnova vitality, prínos odolnosti a pevnosti – je to možné vďaka Alterna Caviar Anti-Aging Omega+. Procesy starnutia vlasov sú spomalené. Vlasy opäť nadobúdajú svoj mladistvý vzhľad. Sú tiež chránené pred škodlivým UV žiarením.

Tipy pre aplikáciu

Vlasový olej Alterna Caviar Anti-Aging je malý, pretože na dosiahnutie uspokojivých výsledkov vám stačí malé množstvo. Je pri ňom praktické kvapkadlo. Spôsob aplikácie sa podobá aplikácii iných vlasových olejov. Alterna Caviar Anti-Aging je nezmývateľný olej, čo je nepochybne výhodou. Na suché alebo trochu mokré vlasy nanesiete malé množstvo oleja. Odporúča sa tak urobiť hneď pred ich úpravou. Vlasový olej Alterna sa dobre absorbuje a zlepšuje stav vlasov zvnútra.

Informácia navyše

Štandardná kapacita Alterna Caviar Omega+ Nourishing Oil je len 50 ml. Cena sa zdá byť dosť nízka, ale ak vezmeme do úvahy malú kapacitu – je veľmi vysoká. Fialová fľaštička je malá a dokonale zapadá do ruky. Alterna Caviar Omega+ Nourishing Oil má mimoriadne sviežu vôňu, ktorá pripomína vôňu dažďa, čo vám spríjemňuje každú jeho aplikáciu.

Aké má produkt nevýhody?

  • veľmi malá kapacita a veľmi vysoká cena
  • formula navrhnutá len pre vlasy, nie pre pokožku hlavy
  • pár ľahkých silikónov, ktoré sa môžu ukázať ako komedónne
  • nie veľa prírodných olejov