Wella Professionals LuxeOil Reconstructive Elixir

LuxeOil je vlasový obnovujúci elixír vytvorený Wella Professionals. Je to špeciálna olejová a silikónová formula, ktorá ochráňuje a spevňuje vlasy zvnútra. Spúšťa tvorbu keratínu, ktorý je prirodzenou stavebnou časticou vlasov.
wella-professionals-luxeoil

Oleje a iné ingrediencie

Formula Wella Professionals obsahuje štyri vzácne oleje, ale ich objem je malý v porovnaní s inými látkami. Oleje v LuxeOil sú: argánový olej – ideálny pre poškodené vlasy, jojobový olej – dokonalá absorbcia, mandľový olej – vynikajúco hydratuje, kaméliový olej – vyťažený zo stále zelených čajovníkov. Tieto oleje vytvárajú dokonalú štvoricu pre vlasy s vysokou pórovitosťou vtedy, ak ich účinok nie je narúšaný inými látkami.

Nanešťastie, LuxeOil Reconstructive Elixir obsahuje oveľa viac umelých látok než olejov. Napríklad, silikóny ktoré sú prchavé, ľahko zmývateľné a neškodné pre vlasy. Ethanol je najnebezpečnejší. Je to veľmi škodlivý alkohol so silnými dráždivými vlastnosťami. Môže byť príčinou vážneho podráždenia a vysúšania.

Oprava poškodených vlasov

Dvoma hlavnými úlohami Wella LuxeOil Reconstructive Elixir je: vyživiť a vyhladiť vaše vlasy. Olej bol navrhnutý pre ochranu prirodzeného, delikátneho proteínu, ktorý tvorí naše vlasy, teda keratínu. Hlavným cieľom LuxeOil je komplexná ochrana štruktúry vlasov a posilnenie vlasov zvnútra.

Vďaka LuxeOil Reconstructive Elixir budú vaše vlasy až desaťkrát hladšie. Vaše pramene znovu získajú zdravie a odolnosť. Olej im dodá hodvábnu hladkosť hneď po prvej aplikácii. V dôsledku toho sa budú dať ľahšie rozmotať a upraviť, keďže nebudú neohybné ani drsné. Wella LuxeOil skrášľuje a zlepšuje stav vlasov. Ak používate príliš veľa oleja, môže vám to priniesť nepriaznivé výsledky.

Tipy pre aplikáciu

Najväčším problémom Wella Professionals LuxeOil Reconstructive Elixir je, že je nevhodný pre olejovanie vlasov. Neodporúča sa aplikovať blízko pokožky hlavy alebo nechávať na vlasoch cez noc. LuxeOil by sa mal nanášať od strednej dĺžky vlasov nadol, so zameraním na končeky. Najvhodnejšie by mali byť vaše pramene vlhké, pretože olej by mal uľahčiť styling, napr. fénovanie. Je tam praktická pumpička pre ľahšie dávkovanie. Vďaka ľahkej a tekutej formule sa olej okamžite absorbuje.

Informácia navyše

Cena je najväčšou výhodou produktu. Stojí oveľa menej než ostatné olejové produkty pre poškodené vlasy. Sklenená fľaštička ukrýva bezfarebný prípravok s normálnou hustotou. Bohužiaľ, fľaštička nie je praktická. Môže ľahko vykĺznuť z mastných rúk, pokrytých olejom. Sladká vôňa nie je intenzívna a nezostáva na vlasoch, pričom fanúšikom jemných vôní sa páčiť nebude.

Aké má produkt nevýhody?

  • ethanol, veľmi škodlivý alkohol medzi ingredienciami
  • viac umelých látok ako olejov
  • klzká, nepohodlná sklenená fľaštička
  • sladká a dusivá vôňa
  • ak nanesiete príliš veľa, môže to spôsobiť vysušenie a krepovatenie