Schwarzkopf Gliss Kur Hair Repair Daily Oil-Elixir

Gliss Kur Daily Oil-Elixir obsahuje dva kvalitné prírodné zjemňujúce oleje, ktoré robia vaše vlasy lesklými a jemnými. Vďaka pozoruhodnej formula poskytuje veľmi poškodeným a suchým vlasom veľmi efektívne účinky.
schwarzkopf-gliss-kur-hair-repair-daily-oil-elixir

Oleje a iné ingrediencie

Zoznam ingrediencii Gliss Kur Daily Oil-Elixir je krátky, čo je plus. Okrem iných látok sú tam len dva oleje. Prvým je slnečnicový olej, ktorý vynikajúco uzamyká vlhkosť vo vlasoch a dodáva im lesk. Ďalším jeargánový olej – dobre známy ako najlepší liek pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Má silné obnovujúce schopnosti.

Bohužiaľ, Gliss Kur Daily Oil-Elixir nie je založený výhradne na olejoch, ktoré sa odporúčajú pre veľmi citlivé vlasy. Ľahké silikóny, ktoré sa dajú zmyť jemným šampónom, prevládajú medzi ingredienciami. Benzyl alcohol – veľmi škodlivý pre vlasy – môže spôsobiť najviac škôd. Počas používania Schwarzkopf Gliss Kur Hair Repair Daily Oil-Elixir môže spôsobiť krepovatenie vlasov a vysušiť ich.

Oprava poškodených vlasov

Gliss Kur Elixir so zjemňujúcimi olejmi je produkt, navrhnutý pre každodennú starostlivosť o poškodené a suché pramene. Vlasový olej im poskytuje neviditeľnú ochranu a zlepšuje ich vzhľad. Aktívne ingrediencie prenikajú dovnútra vlasov, posilňujú ich a vyživujú. Hlavnou úlohou Schwarzkopf Daily Oil-Elixir je komplexná ochrana pred ďalším poškodením. Nanešťastie, produkt nedokáže zregenerovať pramene.

Nanášaním Gliss Kur Hair Repair oveľa lepšie vylepšíte vzhľad vlasov, ako opravíte ich poškodenie. Produkt uľahčuje rozmotávanie, zabraňuje zamotávaniu a uľahčuje styling. Chránené vlasy sú lesklejšie, jemnejšie a vyzerajú lepšie vtedy, ak olej používame striedmo. Kvôli alkoholom môže prípravok nadvihnúť kutikuly vašich vlasov, veľmi ich vysušiť a spôsobiť ich krepovatenie.

Tipy pre aplikáciu

Praktická pumpička uľahčuje aplikáciu. 1-2 pumpičky stačia na pokrytie vašich vlasov od stredu ich dĺžky ku končekom. Gliss Kur Daily Oil-Elixir je nevhodný pre olejovanie pokožky hlavy a nemôže sa nanášať ku korienkom. Výrobca odporúča tri spôsoby aplikácie, ktoré určujú výsledný efekt. Ak olej nanesiete pred umytím vlasov, dodáte im hĺbkovú výživu. Ak sa nanesie po umytí na vlhké vlasy dodá im jemnosť a uľahčí ich rozmotávanie. Ak olej nanesiete na suché pramienky, skrotí ich, ochráni a dodá im lesk.

Informácia navyše

Schwarzkopf Gliss Kur Daily Oil-Elixir je všeobecne dostupný. Dizajn nie je pôsobivý – drobná fľaštička vyrobená z nekvalitného plastu. Avšak, je dosť praktická. Schwarzkopf oil pre poškodené vlasy je hustý a má intenzívnu medovú vôňu. Formula môže nadmerne zaťažiť vaše pramene kvôli zlej absorbcii.

Aké má produkt nevýhody?

  • škodlivé alkoholy
  • len dva prírodné oleje
  • veľmi hustá formula, ktorá môže spľasnúť vlasy
  • nepovšimnuteľné účinky a obnova
  • veľmi sladká a dusivá vôňa
  • nevhodný pre olejovanie pokožky hlavy
  • zlá kvalita plastovej fľašky